צרו עימנו קשר!
שם*:
דוא"ל:
טלפון:
נושא הפניה*:
מבצעים בחוות סוסים

רכיבה רומנטית  וארוחת גבינות ויין

רכיבה רומנטית זוגית פרטית בחוף הים 
 

רכיבת לילה רומנטית

קורס רכיבה .

חוות סוסים

טיולי רכיבה על סוסים

חוות רכיבה על סוסים

סוסים

חוות סוסים בכרמל

 

 

 

 

דברים שחייבים לדעת

 

 • סוסי החווה מתאימים לכל רוכב, גם לכאלה שמעולם לא ניסו.
 • גיל מינימלי לרכיבה – 7 שנים
 • משקל עד 95 קילו.
 • אסורה הרכיבה לנשים בהריון בכל שלב
 • הרכיבה בליווי מדריכים מקצועיים ומנוסים
 • טיולי הרכיבה מגוונים, משעה ועד יום שלם
 • בתאום מראש רכיבה בקבוצות וגם ליחידים
 • כדאי להצטייד במצלמה
 • מצפים לראותכם חוות סוסים דור

   

 

רכיבה על סוסים מאמר

רכיבה על סוסים בחוף דור:

חוות סוסים חוף דור פתוחה לכולם, גם אם אתה ילד בן 9 וגם אם אתה מבוגר בן 90, כל עוד יש בך רוח התלהבות מטבע ומסוסים זה מקום פשוט מקסים.
מגיעים ל חוות סוסים , את פניכם מקבלים בחום ואהבה וחיוכים. רוצים מים קרירים? קפה שחור? אין בעיה, תכף מגישים! התארגנות קצרה, קסדות ושרותים, ויאלה עולים על הסוסים. סוסים יש הרבה בחוות דור ואין צורך לדאוג או לבחור, אתם תקבלו את הסוס שהכי מתאים לכם. המדריך יעזור לכם לעלות בזהירות ובבטיחות ויסביר לכם איך לשבת בצורה נוחה ובטוחה. יפקיד את ההגה של הסוס, המושכות, בידכם החזקה וילמד אותכם איך להתשמש בו במקרה הצורך במהלך רכיבה על סוסים
הכל ברור? הכל מובן? אז בלי בזבוז זמן מיותר יוצאים משערי החווה אל תוך החוויה שמצפה לנו בשעה הקרובה. אוויר צח, שמיים בהירים וצמחייה לצידי השביל מקבלים את פנינו בתחילת הטיול. במיוחד אם אתה בן אדם שעובד כל היום בתוך המשרד זה משהו שלא תוכל להתעלם ממנו! אחרי כמה רגעים מתחילים להבין שלסוס שנמצא מתחתיך יש אופי משל עצמו ומיוחד. אולי בא לו פתאום לאכול או אולי בא לו לישון מאחורה,  אולי הוא רוצה ללכת דווקא בצד או אולי הסוס החבר שלצידו מחליט להציק לו במקצת. המדריך יזכיר לך על השליטה בהגה של הסוס וידאג שהזמן יעבור בכיף, נעימים וחוויה.
לאחר רכיבה על השביל, התרגלות לסוסים, כניסה לאווירה, מצפה לנו הפתעה! פתאום בפניה, נגלה לנו החול, הדיונות והמים הכחולים. משב רוח נעים מתחיל לנשוב לעברינו, בימים ממש חמים בקיץ אפילו אפשר לקרוא לו מזגן! נוף מרהיב ועוצר נשימה נגלה מולינו. ממשיכים בקו החוף, מתפלאים מהנוף, מהאיים הניצבים מול קו המים. אפשר לשאול שאלות. אם הבאתם מצלמה, אז סביר להניח שהמדריך כבר עשה לכם אלבום תמונות שלם. רוכבים, לומדים דברים חדשים על הסוס והסביבה, לומדים איך להסתדר עם הסוס ולהיות עצמאיים ברכיבה והכי חשוב עושים כיף ונהנים.
אחרי שנהננו מקו החוף, מצפה לנו עוד הפתעה. אחרי שהתרחקנו מהמים, תיפסנו על דיונות ועברנו ביניהן, אנחנו נמצא את בריכות הדגים. בריכות הדגים הוא מקום ירוק ויפייפה במשך כל השנה, גם אם באים באמצע החום של הקיץ. אבל בכל זאת אם תגיעו בתקופת הסתיו, בתקופת נדידת הציפורים מחכה לכם מראה מרהיב ועוצר נשימה! עשרות, ואפילו מאות ציפורים מכל מיני מינים, סוגים וצבעים, באות בלהקות ועוגנות על הבריכות, אולי אפילו תתפסו אותן תופסות ארוחת צהריים קלה. עם הנוף המרהיב הזה של כחול וירוק מצד אחד ודיונות החול מהצד השני, ממשיכים לרכב, להנות, לקחת תמונות וכמובן לצבור יידע וניסיון. והנה עוד לפני שהגענו לחווה אתם כבר כמעט וקאובויים אמיתיים.
והנה חלפה לה כבר שעה שלמה שנראת ממש רק כמו דקה קצרה, ואנחנו כבר חזרנו לחווה. המדריך יעזור לנו לרדת בדרך נכונה ובטוחה. אפשר עוד זמן מה להתבונן בסוסים ולקחת תמונות אחרונות אם עוד נשאר מקום במצלמה. וכל מה שנשאר הוא לחזור הביתה, לשתף עם כולם על החוויה שלכם ברכיבה ואם באמת נהנתם אתם מוזמנים לחזור לעוד סיבוב בהיזדמנות הבאה!